Perscontacten

Perscontacten

Wil je opgenomen worden in onze perslijst? Klik dan hier.

Belga
Redactie@belga.be

 

Kristien Bollen
Fotograaf/journalist
Bollen.kristien@skynet.be

 

Geert Brams
Freelance fotograaf
Geert.brams@telenet.be

Roan Dom
Eindredacteur VRT
Roan.Dom@vrt.be

George Gielen
Journalist / fotograaf
ggm@skynet.be

Hedwig Neesen
Hedwig.Neesen@telenet.be

Stefaan Reuse
Beroepsjournalist
redactie@hetnieuwsvandaag.be

Alain Trappeniers
Journalist
Alain.Trappeniers@telenet.be

 

Tom Van de Weyer
Journalist Het Laatste Nieuws
vdweyertom@hotmail.com

Luc Weyens
Medewerker Mediahuis
Het Nieuwsblad, Het Belang van Limburg, Gazet van Antwerpen, De Standaard), Deze Week, De Zondag, Radio 2 Vlaams-Brabant
Luc.weyens@skynet.be

 

Wil je dat we jouw gegevens verwijderen? Stuur dan een email naar GDPR@Diest.be

Contact