Gemeenteraad

Samen met het College van burgemeester en schepenen bestuurt de gemeenteraad onze stad. De gemeenteraad is het hoogste orgaan en vertegenwoordigt de volledige bevolking van de gemeente. De gemeenteraadsleden, die om de zes jaar door de kiezers worden verkozen, nemen belangrijke beslissingen over het functioneren van onze gemeente: wat moet er gebeuren, hoe moet dit gebeuren, met welk personeel en wat is het budget? Het aantal raadsleden wordt vastgesteld volgens het aantal inwoners van de gemeente. De gemeenteraad van Diest bestaat uit 27 leden en komt ongeveer één keer per maand samen, minimaal 10 keer per jaar. Het grootste deel van de vergaderingen is openbaar. Iedereen kan ze dus vrij bijwonen, maar mag niet deelnemen aan de debatten.

 

Klik hier voor de overige mandaten van de leden van de gemeenteraad.

DDS

Foto Joeri ButtiensJoeri Buttiens  - raadslid


Zwaluwenstraat 2 3290 Schaffen

t. 0479 72 41 11

e. joeri.buttiens@diest.be

www.dds-diest.be

 

 

 

cluckers - kopie.jpgGeert Cluckers - schepen

 

Drie Lindekenserf 4 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. geert.cluckers@diest.be

www.dds-diest.be

  

 

 

Foto Monique De DobbeleerMonique De Dobbeleer - fractievoorzitter

 

Hasseltsebaan 75, 3290 Deurne

t. 0499 40 72 81

e. monique.de.dobbeleer@diest.be

www.dds-diest.be

 

  

 

gybels.jpgIrène Gijbels - raadslid

 

Pannehoeve 39, 3290 Deurne

t. 013 66 85 05 - 0498 70 89 28

e. irene.gijbels@diest.be

www.dds-diest.be

 

  

 

Foto Erwin JennesErwin Jennes - schepen

 

Kruisstraat 69, 3294 Molenstede

t. 0476 30 32 71

e. erwin.jennes@diest.be

www.erwinjennes.be

 

 

  

Foto Jan Laurys Jan Laurys - burgemeester

 

Sparrenhof 11, 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. jan.laurys@diest.be

www.janlaurys.be

 

  

 

Gaby Feyaerts - schepenfeyaerts - kopie.jpg

 

Stappersestraat 31, 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. gaby.feyaerts@diest.be

www.dds-diest.be

 

  

 

Foto Bart StalsBart Stals - schepen

 

Speelhofstraat 66 A, 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. bart.stals@diest.be

www.bartstals.be

 

 

 


 

 

Terug naar boven

N-VA

Foto Freerik BooneFrederik Boone  - fractievoorzitter

 

Begijnenstraat 22, 3290 Diest

t. 013 32 76 59

e. frederik.boone@diest.be

http://diest.n-va.be

 

  

 

KaspersHilde Kaspers - raadslid

 

Kardinaal Mercierstraat 32, 3290 Diest

t. 013 32 79 14

e. hilde.kaspers@diest.be

http://diest.n-va.be

 

 


Mario Kemps

 

Bredestraat 233, 3293 Diest

t. 0475 73 84 90

e. mario.kemps@diest.be

http://diest.n-va.be

 

 

  

Foto Lissy LenseclaesLissy Lenseclaes - raadslid

 

Peetersstraat 29, 3290 Diest

t. 0486 14 64 26

e. lissy.lenseclaes@diest.be

http://diest.n-va.be

 

 

 

 Lydia Mertens - raadslid

 

Jagersberg 1, 3294 Molenstede

t. 013 33 40 02

e. lydia.mertens@diest.be

http://diest.n-va.be

 

 

 

Foto Geert NijsGeert Nijs - raadslid

 

Diestersteenweg 230, 3290 Diest

t. 013 33 77 76

e. geert.nijs@diest.be

http://diest.n-va.be

 

 

 

Renaat Rijnders - raadslidFoto Renaat Rijnders

 

Narcisstraat 8, 3290 Diest

t. 013 33 56 88

e. renaat.rijnders@diest.be

http://diest.n-va.be  

 

 

 


 

 

Terug naar boven

Open Vld

foto Danielle GheyskensDanielle Bosmans-Gheyskens - raadslid

 

Rodestraat 9, 3290 Diest

t. 013 31 15 30

m. 0496 83 20 09

e. danielle.gheyskens@diest.be

www.diest.openvld.be

 

 

  

 Christophe De Graef - raadslid

 

Paalstraat 4, 3290 Diest

t. 013 31 18 13

e. christophe.de.graef@diest.be

www.facebook.com/DeGraefChristophe

  

 

  

foto Pascale VanaudenhovePascale Vanaudenhove - fractievoorzitter

 

Postbaan 81, 3290 Diest

t. 0495 52 61 24

e. pascale.vanaudenhove@diest.be

www.diest.openvld.be

 

  

 

Mario Versavel - raadslid

 

Klappijstraat 74

3394 Molenstede

t. 0476 30 13 52

e. marioversavel@telenet.be

www.diest.openvld.be

 

   

Jean-Henri Brans - raadslid


Jean-Henri.Brans@diest.be

Botermarkt 21

3290 Diest



 

 


Terug naar boven

sp.a-groen

 

cellik.jpgMurat Celik - schepen

 

Ed. Robeynslaan 109 A, 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. murat.celik@diest.be

http://diest.s-p-a.be/

 

 

  

Foto Marc Florquin

Robert Collin - raadslid

 

Boudewijnvest 2, 3290 Diest

t. 013 33 50 50

e. robert.collin@diest.be

http://diest.s-p-a.be/

 

 

  

Marc Florquin - raadslid

 

Emile Vanderveldenstraat 80, 3290 Diest

t. 013 31 21 21

e. marc.florquin@diest.be

http://diest.s-p-a.be/

 

  

 

putseys.jpgRudi Putseys - fractievoorzitter

 

Zandstraat 26, 3294 Molenstede

t. 0477 79 23 57

e. rudi.putseys@diest.be

 

  

 

 Jos Uyttebroek - schepen

 

Fabiolalaan 21, 3290 Diest

t. 013 33 58 04

e. jos.uyttebroek@diest.be

http://diest.s-p-a.be/

  

  

 

Pascale Bergmans - raadslid

Langenberg 49

3294 Diest

pascale.bergmans@diest.be

 

 


 

 

Terug naar boven

Vlaams Belang

Foto Andy BonnynsAndy Bonnyns - fractievoorzitter

 

Lindeboomstraat 4, 3293 Kaggevinne

t. 0472 51 76 52

e. andy.bonnyns@diest.be

  

  

 


 

 

 

 

 

Terug naar boven

Contact