Perscontacten

Perscontacten

Heb je een perstekst geschreven?
Stuur deze dan naar onze perscontacten.

TIP! Weet dat je voor regionale publicaties best de aanlevertermijn van 3 weken respecteert.

Media Contactpersoon Contact
Reisblogger Toon Voets tovoets@gmail.com
Belga / Redactie@belga.be
Fotograaf / journalist Kristien Bollen Bollen.kristien@skynet.be
Freelance fotograaf Geert Brams Geert.brams@telenet.be
Het Laatste Nieuws      Dirk Desmet dirk.desmet@icloud.com
Eindredacteur VRT Roan Dom Roan.Dom@vrt.be
Beroepsjournalist Stefaan Reuse redactie@hetnieuwsvandaag.be
Communicatiebureau Sanza  Karen Segers Karen@sanza.be
Journalist Alain Trappeniers Alain.Trappeniers@telenet.be
Radio Benelux - Regioinfo Diest - Halen Bart Huygens Bart.Huygens@radiobenelux.be 
Redacteur Rondom Dirk Van de gaer dvdg.media@telenet.be
Journalist Het Nieuwsblad Vanessa Dekeyzer Vanessa.dekeyzer@telenet.be
Medewerker Mediahuis - Het Nieuwsblad - Het Belang van Limburg - Gazet van Antwerpen -De Standaard - Deze Week - De Zondag - Radio 2 Vlaams-Brabant Luc Weyens Luc.weyens@skynet.be
Regiojournalist HLN Michiel Bronckaerts michiel.bronckaerts@gmail.com
Het Laatste Nieuws Phaedra Ghysebrechts phaedra.ghysebrechts@hotmail.com
Hola Hageland Hedwig Neesen hedwig.neesen@telenet.be
Correspondent Radio 2 Limburg - Internetgazet Beringen Hans Put hput@telenet.be 



 

Wil je dat we jouw gegevens verwijderen? Vul dan ons Opt-out formulier in.
 

Contact

Communicatie
Grote Markt 1
3290 Diest
België
09:00 - 12:30
09:00 - 12:30
09:00 - 12:30
Gesloten
Gesloten
09:00 - 12:30
09:00 - 12:30
16:00 - 19:00