
Cultuur @ Diest
In Diest valt er heel wat te beleven op cultureel vlak. We hebben niet alleen een rijk verenigingsleven die heel wat kunst, muziek of toneel op de planken brengen maar ook een professioneel aanbod.
Zo zijn er verschillende jaarlijkse of tweejaarlijkse projecten als erfgoeddag, Open Monumentendag, Zomer op straat, de Week van de Amateurkunsten, ... Alsook activiteiten speciaal voor de kleinsten onder ons: Kinderhoogdag en Pepernoot.
Een permanent aanbod aan voorstellingen en vorming vind je in het Cultureel Centrum Begijnhof Diest. Maar de cultuurdienst van de stad biedt ook nog andere culturele initiatieven. Zo wordt er werk gemaakt van literatuur met een stadsdichter en 'Literatuur op Zondag'.
Momenteel steunt de cultuurdienst ook de oprichting van een Diestse Murga, werken zij mee aan de realisatie van Diest Live en wil zij werk maken van erfgoed in de toekomst.
Meer informatie over al de activteiten en projecten waar je kan aan deelnemen vind je op deze pagina's. Voor meer informatie kan je altijd terecht bij de cultuurbeleidscoördinator, Falke Lambrechts.
Wil je continu op de hoogte blijven van culturele activiteiten, wordt dan lid van de groep cultuur @ Diest op Facebook.
:: Contactadres
Falke LambrechtsCultuurbeleidscoördinator
Grote Markt 1, 3290 Diest
Telefoon: 013/353.245
E-mail: cultuurbeleid@diest.be


